test

Amstelveen

NaamAdresTelefoonEmail
Adé WidjajaGrote Beer 108
1188 BC Amstelveen
06-31554550
André WebbersAugusta de Witlaan 11
1187 VH Amstelveen
020-6471625
06-33886073
Annemieke DangremondGunterstein 27
1187 GZ Amstelveen
020-8228584
06-21551152
Annie OudshoornDedemsvaartweg 1223
2545 DS Den Haag
06-47996771jloudshoorn@gmail.com
Arnout DoggerLindenlaan 278
1185 NH Amstelveen
06-44996617
Bernadette SlijkermanProf. P. Scholtenlaan 38
1181 ME Amstelveen
020-6439183bernadetteslijkerman@hotmail.com
Bert MiltenburgUtrechtseweg 118
1381 GT Amsterdam
06-33834914mtsmiltenburg_reith@live.nl
Britta HansenBakboord 10
1186 VA Amstelveen
06-36308064
Camiel KatRoelof Hartstraat 52 /3
1071 VL Amsterdam
020-6463624
06-20964178
Carla KeesmanMercurius 12
1188 GC Amstelveen
020-6451647
06-46176115
Chris HansenBakboord 10
1186 VA Amstelveen
06-14789098imstrng@gmail.com
Conny HeckerPraam 213
1186 TH Amstelveen
020-6435689
Els van der WalGrote Beer 36
1188 BB Amstelveen
06-27512023
Eric CoppenhagenRuimzicht 328
1068 DA Amsterdam
020-6104337
06-51617279
ehcoppenhagen@planet.nl
Evertje PolderPraam 97
1186 TC Amstelveen
020-6434980
06-18249532
Gaby AustAalsmeerderweg 505
1432 ED Aalsmeer
020-3452811
06-18083214
gabyaust3@gmail.com
Han FransenZonnehuis Amalia
kamer 9
Groenelaan 7
1186 AA Amstelveen
Hannah Ellerbroek - de VriesRonde Hoep West 43A
1191 KL Ouderkerk a/d Amstel
020-4966151
06-57211581
Henka BoyadjianJan van Goyenplantsoen 7
2251 JA Voorschoten
071-5612751
Ida LitzRode Klaver 9
1422 SH Uithoorn
0297-563744jenilitz@planet.nl
Ina HeemskerkNieuwe Duinstraat 74
2211 CV Noordwijkerhout
0252-372660fheemskerk@hetnet.nl
Jacqueline KeldermanWestfriesedijk 142
1767 CV Kolhorn
06-42722750keldercloud@gmail.com
Jan TapHenriëtte Roland Holstlaan 33
2135 SN Hoofddorp
023-5749737
06-17015410
Jan van LieshoutSpaarndammerdijk 36
2064 KM Spaarndam
023-5371668
Janita BuskermolenOude Spoordijk 17
1432 AA Aalsmeer
06-23774758
Joop OudshoornDedemsvaartweg 1223
2545 DS Den Haag
Joost GouwCath.van Renneslaan 36
1187 HA Amstelveen
06-30153511
Kamy Ridderikhoff - WongJosephine van Gasterenlaan 36
1187 SE Amstelveen
06-46212402
Karen MoolenburghSint Janskruidlaan 24
1187 ED Amstelveen
020-4415800
Kitty BijlLouis Couperussingel 3
1187 VX Amstelveen
020-6438005
06-44646620
kittybijl@live.nl
Kitty EssenburgJol 18
1186 SM Amstelveen
020-6435459
06-18476673
Liesbeth HomanTurfschip 109
1186 XD Amstelveen
020-6407537
06-51206467
Maarten van ElkDe Pollen 86
1911 RT Uitgeest
0251-310346
06-15190444
Madeleine Weel
Manja SmitsPunter 67
1186 PM Amstelveen
020-6431194
06-27068611
Margriet WebbersAugusta de Witlaan 11
1187 VH Amstelveen
020-6471625
Marian RegelinkPaul van Ostaijenlaan 26
1187 VC Amstelveen
020-6410449
06-24733301
mregelink2@gmail.com
Mary BesselinkZilverschoonlaan 93
1187 EC Amstelveen
06-12808074
Mia van LieshoutSpaarndammerdijk 36
2064 KM Spaarndam
023-5371668
Michiel TapKleine Vuurvlinderstraat 4
1432ML Aalsmeer
0297-870416
06-28273849
Monica DuijvisLa Fontainestraat 2
1902 CW Castricum
0251-656041
06-24432031
monicaduijvis@gmail.com
Monique Bakker-BuurGaasterland 55
1187 KB Amstelveen
06-12333646
Nel Sleifer
Netty SaatGrote Beer 143
1188 AX Amstelveen
020-6409189
06-11226000
Pierre HamDe Uitvlugt 139
1188 JT Amstelveen
020-6419969
Ria JongeriusHandweg 121
1185 TW Amstelveen
06-16418703
Rita DingemanseJol 110
1186 SR Amstelveen
020-6435714
06-23818229
Servaas van SchootenBaracudastraat 8
1317 KJ Almere
036-8440821
06-24266395
Thea KasteelKotter 100
1186 WN Amstelveen
06-43150144
Theo VinkLagedijk 53
2064 KW Spaarndam
06-83121482
Tjebbe VisserNicolaas Beetslaan 41
1422 AR Uithoorn
0297-566204
Tonnie van SchaikZwingliweg 99
1185 BX Amstelveen
020-6459397
06-51230205
Wanda Iqbal2de Jan Steenstraat 71b
1074 CL Amsterdam
020-6626321
Wilma KalwijKombuis 16
1186 VJ Amstelveen
020-6411749
06-46023339
Wim DuijvisLa Fontainestraat 2
1902 CW Castricum
0251-656041
06-21196942
wduijvis@hetnet.nl

Bant

NaamAdresTelefoonEmail
Adrie AlgraSportsingel 22
8314 AS Bant
06-30281354
Appy de LangeNoorderringweg 11-2
8314 PE Bant
0527-261446
06-20445730
Marianne BlomVeneweg 8
8313 PE Rutten
0527-262470marianneblom56@hotmail.com
Tineke DrögeDiemenlaan 41
8304 EG Emmeloord
0527-619807
06-13310290
Truus RigterWellerzandweg 6
8314 PZ Bant
0527-261387g.rigter@hotmail.com

Dieren

NaamAdresTelefoonEmail
Ellen de JongHoflaan 3
6953 AL Dieren
06-10886886
Engelien KamphuijsPrinses Margrietlaan 5
6951 AJ Dieren
0313-420042
06-39440284
Gerda HennerWesterzande 10
7312 ZZ Apeldoorn
055-5425186
Marijke JongensVoltastraat 9
3817 KL Amersfoort
033-4481055
Miriam van der LindenImboslaan 37
6952 JN Dieren
0313-655944
06-49636256
miriamvanderlinden@gmail.com

Elst

NaamAdresTeleffonEmail
Aggie de BosHardenbroeklaan 13
6825 AG Arnhem
026-3635614
Elma SassenVlasstee 26
6662 DP Elst
06-40953484
Emmy PetersNoordhoekstraat 5
6665 LE Driel
026-4742258
Jan WestenbroekSteenoven 7
6662 VD Elst
0481-375870
06-28845660
Marinus van de PolKleipeer 23
6662 HE Elst
0481-376343
06-10938400
Miriam van der LindenImboslaan 37
952 JN Dieren
0313-655944
06-49636256
miriamvanderlinden@gmail.com

Kampen

NaamAdresTelefoonEmail
Aafke van der WoudZwanebloem 8
8265 GI Kampen
06-31052628
Ada KwakmanMuntweg 7c
8305 AL Emmeloord
0527-615686
06-38624675
Appie de LangeNoorderringweg 11-2
8314 PE Bant
06-20445730
Bert ReijnenNoordzijde 20-F
8303 ME Emmeloord
06-43503561
Corrie ZegelMonnikenweg 4b
8308 RL Nagele
06-33103891
Els ReijnenNoordzijde 20-F
8303 ME Emmeloord
06-43503561
Herman SchuijnKarpersteeg 15
8261 BL Kampen
06-51569009
Lilian NijstenSteenloper 23
8532 BK Lemmer
0514-564439
06-12534000
Roelie HalbersmaOverflakkee 52
8302 NX Emmeloord
06-13825118
Ruth SchuijnKarpersteeg 15
8261 BL Kampen
06-28927493ruthschuijn@gmail.com
Ruud TiekstraHofstraat 76
8261 BB Kampen
06-10253638
Toos van RooijenHaven 15
8325 XE Vollenhove
06-51444913

Buiten leden

NaamAdresTelefoonEmail
Christiane GathmannBergeijk
Piet de WitMiddelharnis
Donatella MuldersBretagne Frankrijk
M. van D.Laag Soeren

Meditatie groepen

WanneerWieWaarZoom
Maandag
20:00 ~ 22:00Andre WebbersAmstelveenSvM2
Dinsdag
10:00 ~ 12:00Ida Litz (Om de week)AmstelveenSvM1
10:30 ~ 12:45Ruth (Om de week)KampenSvM3
20:00 ~ 22:00Bert & MargrietAmstelveenSvM2
20:00 ~ 22:00Kitty & MarianAmstelveenSvM1
10:30 ~ 12:45Ruth (Om de week)KampenSvM3
Woensdag
20:00 ~ 22:00Marianne & TruusBantSvM2
20:00 ~ 21:00Thema bijeenkomstenOnlineSvM1
Donderdag
20:00 ~ 22:00Miriam van der LindenDieren/EstSvM1
Vrijdag
10:30 ~ 12:30Camiel KatAmstelveenSvM2
Zondag
09:30 ~ 10:00Open Ochtend MeditatieOnlineSvM3
André Webbers
Amstelveen – De Meent
Maandag 20:00 ~ 22:00 uur
Henka Boyadjian
Joost Gouw
Wanda Iqbal
Ria Jongerius
Wilma Kalwij
Bert Miltenburg
Annie Oudshoorn
Joop Oudshoorn
Netty Saat (Zoom di.ocht)
Theo Vink
Tjebbe Visser
Els van der Wal (ma. of di.av.)
(SvM2)
Kitty Bijl & Marian Regelink
Amstelveen – De Meent
Dinsdag 20:00 ~ 22:00 uur
Mary Besselink
Rita Dingemanse
Kitty Essenburg
Pierre Ham
Britta Hansen
Chris Hansen
Servaas van Schooten
Michiel Tap
Els van der Wal (ma of di)
Adé Widjaja
(SvM1)
Camiel Kat
Amstelveen – De Meent
Vrijdag 10:30 ~ 12:30 uur
Bernadette Slijkerman
Eric Coppenhagen
Wim Duijvis
Monica Duijvis
Maarten van Elk
Ina Heemskerk
Jacqueline Kelderman
Ida Litz
Marian Regelink
André Webbers
(SvM2)
Bert Miltenburg & Margriet Webbers
Amstelveen – De Meent
Dinsdag 20:00 ~ 22:00 uur
Gaby Aust
Janita Buskermolen
Annemieke Dangremond
Arnout Dogger
Liesbeth Homan
Thea Kasteel
Carla Keesman
Erno K.
Irene K.
Karen Moolenburgh
Evertje Polder
Kamy Ridderikhoff-Wong
Manja Smits
Nico S.
Madeleine Weel
(SvM2)
Ida Litz
Amstelveen – De Meent
Dinsdag 10:00 ~ 12:00 uur
Monique Bakker- Buur
Kitty Bijl
Hannah Ellerbroek – de Vries
Han Fransen
Conny Hecker
Mia van Lieshout
Jan van Lieshout
Tonnie van Schaik
Ruth Schuijn
Nel Sleifer
Jan Tap
Margriet Webbers
(SvM1)
Miriam van der Linden
Dieren
Donderdag 20:00 ~ 22:00 uur
Gerda Henner
Ellen de Jong
Marijke Jongens
Engelien Kamphuis
(SvM1)
Marianne Blom & Truus Rigter
Bant
Dinsdag
Adrie Algra
Tineke Dröge
Appy de Lange
(SvM2)
Ruth Schuijn
Kampen
Dinsdag (Oneven weken)
10:00 ~ 12:00 uur
Roelie Halbersma
Ada Kwakman
Appy de Lange
Alex de Meij
Lilian Nijsten
Els Reijnen
Bert Reijnen
Toos van Rooijen
Herman Schuijn
Ruud Tiekstra
Aafke van der Woud
Corry Zegel
(SvM3)
Miriam van der Linden
Elst
Donderdag 20:00 ~ 22:00 uur
Aggie de Bos
Alex de Meij
Emmy Peters
Marinus van de Pol
Elma Sassen
Jan Westenbroek
(SvM1)

Belangrijke data

 DatumGroepen
Wintertrimester 2022Maandag 10 januari t/m
dinsdag 15 maart
Alle groepen in Amstelveen
Lentetrimester 2022Maandag 18 april t/m
dinsdag 21 juni
Alle groepen in Amstelveen
Herfsttrimester 2022Maandag 12 september t/m
dinsdag 15 november
Alle groepen in Amstelveen
Wintertrimester 2023Maandag 9 januari t/m
dinsdag 14 maart
Alle groepen in Amstelveen
Lentetrimester 2023Maandag 10 april t/m
dinsdag 13 juni
Alle groepen in Amstelveen
Gezamenlijke SlotavondenIn de laatste week van ieder trimester de gezamenlijke slotavond op dinsdagAlle groepen in Amstelveen
Thema’s uit de Advaita Traditie (Online)Woensdag 23 februari om 20:00 uur
Woensdag 30 maart om 20:00 uur
Alle groepen
ZomerbijeenkomstenWoensdag 20 juli 2022
Woensdag 17 augustus 2022
Woensdag 19 juli 2023
Woensdag 16 augustus 2023
Alle groepen
Spring Retreat 2022 EngelandDonderdag 7 april t/m
zondag10 april 2022
Queens Anne’s School, Caversham
Great Britain
Weekend Fredeshiem 2022Donderdag 15 t/m
zondag 18 september
Buitengoed Fredeshiem
Eiderberg 2
8346 KJ Steenwijk – De Bult
0521 – 53 51 00
GroepsleidersbijeenkomstenVoorjaar 2022 – nader te bepalen
Najaar 2022 – nader te bepalen